مهران فره راز

وب سایت شخصی

درباره من

درباره من

با سلام, من مشاور بازارمحتوا سازمدیر فروشایده پردازادمین سایتمهندس آی تی هستم.

در مدت حدود شانزده سال حضور در سمت های مختلف خدمات پس از فروش، فروش های آنلاین و مگااستور و سازمانی، مارکتینگ و بیزینس های ای کامرس تا سال ۹۶ و بودن در قوی ترین شرکت ها و در کنار بزرگان صنعت آی تی، بهترین و ناب ترین ایده ها را در من پرورش داده و همچنین فعالیت گسترده در شبکه های اجتماعی باعث ایجاد کانکشن های منحصر به فرد در هر صنعت را برای من ایجاد نموده است که می توانم از آن ها برای پرورش تیم ها و بیزینس ها جدید و مشاوره به شرکت های بزرگ استفاده نمایم. از این رو علاقه مند به مشارکت در هر گونه فعالیت مرتبط و برقراری ارتباط کاری با همکاران و دوستان در این عرصه ها هستم. مطمئنا با هم فکری و خلق ایده های جدید، امکان به وجود آوردن هر شگفتی ای وجود دارد و من دوست دارم جزئی از این توسعه و هنر باشم.

آخرین پست های اینستاگرام

خدمات

مدیر پروژه

تعیین راه کار های سود دهی در استارت آپ ها و کسب و کار های کوچک و دیر بازده – همکاری در پروژه های اینترنتی و سرویس های آنلاین.

فروشنده

ایجاد فروش های سازمانی و دولتی، آنلاین، مگااستور، زیر شاخه ای و عمده – راه اندازی سی آر ام های خدمات پس از فروش و آموزش و ارائهء راه کار های حرفه ای امور مشتریان

نویسنده

تولید محتوای حرفه ای و ریپورتاژ آگهی – ارائهء ایده متنی و گرافیکی برای کمپین های مختلف و مناسبتی

مشاور

مشاورهء مارکتینگ، دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی آفلاین – ایجاد، توانمند سازی و گسترش شبکه های اجتماعی و حضور در فضای مجازی

فرایند کار

مشاوره

ایده پردازی

طراحی

توسعه

توانمند سازی

اجرا

موارد جالب

۳۰۰۰۰ فالوور اینستاگرام

اپن باکس و مای لاوان

۲۷۰۰۰ کانتکت مستقیم

همکاری با بهترین های کشور

سوابق شرکتی

صحبت نهائی

 

شماره موبایل و ایمیل کاری من در قسمت “تماس با ما” موجود می باشد. من از هر قرار جلسه و گپ و گفتگویی استقبال می کنم. پس در صورت تمایل می توانید از طریق آدرس جیمیل من، قرارهای دوستانه یا کاری را به صورت کلندر ست نمائید.