مهران فره راز

وب سایت شخصی

رزومه من

تاریخچه کاری من

۱۳۹۴

ادمین سایت

دیجی کالا.

راه اندازی سایت اپن باکس و سرپرستی واحد مربوطه.

۱۳۹۲

کارشناس فروش و محتوا

لاوان.

مسئول سایت مای لاوان، کارشناس تولید محتوا و سئو در کانون تبلیغات.

۱۳۸۷

خدمات پس از فروش، مارکتینگ و فروش

فراسو.

کارشناس ارشد خدمات پس از فروش، مدیر فروش آنلاین، سرپرست دیجیتال مارکتینگ.

تحصیلات من

۱۳۷۹

مدرک A+

انستیتو ایز ایران

به عنوان کارشناس ارشد سخت افزار و تعمیرات کامپیوتر.

۱۳۸۳

کارشناسی کامپیوتر

دانشگاه جامع علمی کاربردی

گرایش سخت افزار.

۱۳۹۳

فنون مذاکره

سازمان مدیریت صنعتی

گواهینامه اصول و فنون مذاکره در فروش و خدمات پس از فروش.

مهارت های عمومی

مارکتینگ

فروش

خدمات پس از فروش

شبکه های اجتماعی

مهارت های تخصصی

سخت افزار کامپیوتر

شبکه

ICDL

نظر همکارانم درباره من

امیر جلالی

امیر جلالی مدیر فروش.

مهران تجربه های خوبی در خرده فروشی، فروش آنلاین و حتی فروش سازمانی داره. ترکیب اسکیل های فروش، مارکتینگ و خدمات پس از فروش مهران رو به یک فروشنده ایده آل و حرفه ای تبدیل کرده. رک و راست بودن و صداقت در کلام، اخلاق خوب و شاد بودن، روحیه کار تیمی عالی از خصوصیات خوب و حساس بودن و استرس در اوج کار از خصوصیات بدش هستش.

مرجان سیفی

مرجان سیفی کارشناس مارکتینگ.

مهران در شبکه های اجتماعی و روابط عمومی فوق العادس. هیچ وقت چیزی رو کپی نمی کنه و خودش تولید محتوای پست هاشو انجام میده. نویسندهء خیلی خوبیه و همه چیز ها رو می تونه راحت بیان کنه.

سعید سالک بیدختی

سعید سالک بیدختی کارشناس ارشد فنی.

مهران فره راز انسانی پر انرژی و شاد با قدرت پیگیری بالا در انجام کار ها ولی متاسفانه فاقد هرگونه احساس مسئولیت پذیری نسبت به زیر دستان ضعیف در انجام کار های تیمی به بیان بهتر مهران تنهایی موفق است ولی توانایی انجام نقشی در تیم ها را ندارد شاید چون بیش از اندازه شکاک و حساس است.

دانلود رزومه من

رزومه متنی است چند صفحه ای حاوی اطلاعات و مشخصات فردی که قبل از مصاحبه در اختیار کارفرمایان قرار گرفته و به آنان امکان می دهد تا ارزیابی اولیه ای از توانایی های شغلی شما داشته باشند. در واقع رزومه باید تصویری ذهنی از شما و فعالیت های شغلیتان به خواننده ارائه کند. از این حیث رزومه جنبه ی تبلیغاتی دارد و دقیقا مشابه ویترین یک فروشگاه میباشد همانطور که شما هیچگاه وارد فروشگاه هایی که ویترین مناسب ندارد نمیشوید کارفرمایان نیز رزومه های غیر شکیل و نامرتب را اصلا مطالعه نمیکنند. رزومه اولین ملاقات حرفه ای با کارفرماس و می بایست به بهترین نحو و با ساده ترین روش ها، تمامی دانستی های کارفرما در کمترین زمان در اختیار گذاشته شود. از این حیث من سعی کردم یکی از جذاب ترین اینفوگراف- رزومه ها را جمع آوری و طراحی نمایم.

دانلود رزومه

 

مشاهده پروفایل لینکاین من

با حدود یازده هزار کانکشن حرفه ای در لینکدین و تعداد بازدید متوسط بیش از ۵۰ هزار مشاهده از هر پست، افتخار دارم در یکی از حرفه ای ترین شبکه های اجتماعی حضوری فعال و پر رنگ داشته باشم و از اطلاعات دوستان و همکاران و کانکشن های محترم استفاده کنم.

پروفایل من در لینکاین