مهران فره راز

وب سایت شخصی

تاریخچه و محصولات گروه فراسو

 

شرکت‌ فراسو نزدیک به ربع قرن سابقه دارد و در زمینه طراحی،تولید، بازاریابی و پشتیبانی محصولات رایانه والکترونیک در ایران و منطقه خاورمیانه در حال فعالیت است.

شرکت فراسو در سال ۱۳۶۸ با هدف ارتقای محصولات انفورماتیک تاسیس شد. این شرکت با ۳ نفر پرسنل و با زمینه فعالیت بازرگانی شروع به کار نمود، بنا به شرایط آن دوران خدمات مهندسی از قبیل نرم‌افزار و آموزش را نیز ارائه می‌داد، ولی از سال ۱۳۷۲ به بعد این شرکت با ۲۰ نفر پرسنل به صورت کاملا تخصصی و حرفه‌ای وارد عرصه انفورماتیک شد و در این سال فعالیت شرکت به واردات مانیتور، مادربرد و کیس و کیبورد معطوف بود که غالبا از کشورهای تایوان و سنگاپور وارد می‌شد. بیشترین فروش آن سال شرکت در حدود ۴۰۰۰ کیبورد بود.

جشنواره وب ایران

جشنواره وب ایران

پس از یک سال یعنی در سال ۱۳۷۳ شرکت فعالیت خود را صرفا بر روی سخت افزار متمرکز نمود. در همین سال به دلایل شرایط سیاسی و اقتصادی واردات ممنوع شد و عرصه تولید را به روی این شرکت باز نمود

این شرکت تولید خود را ابتدا با اجاره یک خط تولید از شرکت کروزو با ۱۷ نفر پرسنل کارگری آغاز نمود، با توجه به شرایط حاکم ذهنی بر غالب بازار فروش یک محصول ایرانی با نام ایرانی بسیار سخت و با صبر زیاد توأم بود، تولید شرکت با خرید ماشین آلات تزریق پلاستیک آغاز شد.

اولین تولید این شرکت FCR-2282 با طرح شرکت سجین بود این محصول در سال ۱۳۷۴ به بازار عرضه شد و ۱۸۵۰ دستگاه از آن در همان سال فروخته شد.

در سال۱۳۷۷ این محصول با نام و مدل تجاری فراسو به بازار عرضه گردید. دومین تولید این شرکت صفحه کلید FCR-2000MX بود که پس از یک سال از اولین تولید به بازار عرضه گردید.

فعالیت شرکت تا پایان دهه هفتاد: این شرکت تا پایان دهه هفتاد تولیدات خود را تا ۳ مدل تنوع داد و زمینه کاری خود را علاوه بر صفحه کلید با تولیدات دیگر از جمله موشواره افزایش داد.

با این افزایش تولید نیاز به انبار و پروسه انبار داری نیز شدیدا احساس می شد از اینرو در سال ۱۳۸۴ پس از انتقال کارخانه به محل فعلی در شهر صنعتی پرند، محل کارخانه قدیمی واقع در تهرانسر به انبار توزیع کالا تغییر کاربری داد.

تعداد پرسنل تا پایان این دهه ۲۵ نفر

ماشین آلات شرکت: دستگاه کانوایر و حمام قلع

تولیدات شرکت تا پایان دهه هفتاد: FCR-2282, FCR-2000MX, FM-6023

فیس بوک فراسو

فیس بوک فراسو

فعالیت شرکت در دهه هشتاد: این شرکت تا پایان دهه هشتاد تولیدات خود را تا مرز ۲۹ تعداد تنوع داد و زمینه کاری خود را علاوه بر کیبورد و موس با تولیدات دیگر از جمله اسپیکر، مانیتور و … افزایش داد. تعداد پرسنل تا پایان دهه هشتاد به ۱۲۱ افزایش یافت.

فراسو درسال ۱۳۷۴:

شاخص فعالیت : تولید صفحه کلید با برندایرانی برای اولین بار

محدوده فعالیت: فقط درتهران

تعداد محصول : یک مدل صفحه کلید با ۱۰۴ کلید

حجم فعالیت : فروش ۱۸۵۰ دستگاه درسال ۷۴

تعداد پرسنل: ۲۲ نفر

شبکه توزیع محصول: یک فروشگاه ودو شرکت

 سال ۱۳۹۰:

شاخص فعالیت : اولین و تنها برند بین المللی ایرانی درسخت افزار

محدوده فعالیت: ۲۴ کشور در آسیا، خاورمیانه و آفریقا

تعداد محصول: ۲۰۰ محصول در ۱۴ گروه

حجم فعالیت: ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ دستگاه فروش در سال (در ۲۴ کشور)

تعدادپرسنل: ۲۰۰ نفر

شبکه توزیع: ۱۴۰ نماینده مستقیم توزیع ( ۱۰۵ نماینده در ۳۰ استان ایران) و ۳۵ نماینده در

۲۳ کشور دیگر و نیز بیش از ۱۸۰۰ فروشنده غیرمستقیم در ایران

میزان رشد: متوسط سالانه ۴۰ درصد در سال

نوروز در فراسو

نوروز در فراسو

دفتر مرکزی شرکت واقع در بلوار افریقا


محصولات گروه فراسو:

– صفحه کلید: طراحی و ساخت اولین صفحه کلید با نگارش فارسی به نام “فراسی”
– موشواره
– بلندگوی رایانه
– مانیتور
–  تلویزیون LCD وLED
– گیرنده دیجیتال تلویزیون
– تبلت
– ویدئو پروژکتور
– رایانه یکپارجه Allinone: برند و با نام FPC
–  وب کم
– نوت بوک
– تجهیزات شبکه های کامپیوتری
– آنتی ویروس
– تجهیزات پزشکی و بهداشتی
– لوازم الکترونیک (تلویزیون و گیرنده دیجیتالی

 


مجموعه شرکت‌های گروه فراسو: ۳ شرکت در داخل کشور و ۴ شرکت در خاورمیانه و خاور دور


برندهای گروه فراسو:

۱– فراسو FARASSOO  
اولین مجموعه از این گروه است که همچنان در تولید محصولات پیشگام بوده و به کار خود در عرصه تولید ادامه می دهد

۲– اکرون ACRON 

نام برند اکرون برگرفته شده از نام پسر زنون یکی از فیزیکدانان مشهور یونانی است که در سده چهارم قبل از میلاد میزیسته و نشان ستاره اکرون نیز برگرفته از علامت موجود بر روی صفحه کلید است.
برند اکرون که در واقع علاوه بر اینکه توجه خاصی بر استانداردها و کیفیت محصولات دارد به تنوع ، زیبایی و رنگ بندی در طراحی و ساخت نیز دقت نموده است تا بتواند در بازارهای رایانه و لوازم جانبی نظر تمامی سلیقه ها را جلب کنند. با توجه به نیاز مصرف کننده در ایران اکرون عرضه را در تنوع محصولات و لوازم جانبی رایانه و نوت بوک متمرکز کرد و این تمرکز شامل انواع هاب‌ها ، کارت‌خوان‌ها ، ماوس‌ها ، بلندگوها و کیف‌های نوت بوکی گردید.

برند اکرون در بازار رایانه و لوازم جانبی در چهار دسته‌بندی عرضه می‌گردد:

الف- کاربردی : محصولاتی که به صورت روزمره برای تمامی کاربران قابل استفاده باشد که می‌توان به صفحه کلید ، ماوس و محصولاتی از این قبیل اشاره نمود

ب-سرگرمی : محصولاتی که در این گروه قرار میگیرند شامل محصولاتی هستند که برای لذت بردن از صدا و تصویر و بازی ها یارانه ای طراحی شده

ج – قابل حمل : هدف آن کاربرانی هستند که در هر زمان و هر مکان از این محصولات استفاده میکنند مانند نوت بوک و . . . ، کوچک بودن و در عین حال کارایی چند منظوره از اهم مواردی است که در طراحی این محصولات مد نظر قرار گرفته است.

د- اتصال دهنده : اتصال و ایجاد ارتباط بین گروه وسیع و گسترده ای از محصولات از رایانه تا گوشی همراه و . . . در طراحی این محصولات لحاظ شده است، برای مثال می‌توان به انواع هاب ها ، کارت خوان ها و . . . اشاره کرد.

ماوس فراسو

ماوس فراسو

۳ – تنب  TONB 
توزیع محصولات لوازم جانبی رایانه و نوت بوک

۴ – کوردیا  CORDIA 
تمرکز بر روی محصولات شبکه رایانه ای ، امنیت منازل و لوازم و تجهیزات فروشگاهی

نام برند کوردیا برگرفته از گیاهی از رسته خانواده گل گاو زبان است. یکی از محصولات کوردیا، شبکه است و نمودارهای شبکه بصورت درختی نمایش داده می‌شود، به همین منظور نشان برند کوردیا درختچه است. از محصولات کوردیا شبکه امنیتی(Network)، لوازم جانبی موبایل(mobile accessories)، مراقبت بهداشتی (health care)، لوازم جانبی نوت بوک و کامپیوتر را می توان نام برد.

با توجه به گسترش شبکه‌های سیمی و بیسم در خانه و شرکت های کوچک و استفاده از تجهیزات و لوازم مربوطه توسط کاربران عادی ، گروه فراسو تصمیم گرفت راه حل های ساده و بسیار کاربردی به کاربران ارائه دهد، در همین راستا برند کوردیا شکل گرفت .

محصولات برند کوردیا در ۳ گروه شبکه های کامپیوتری، امنیت و حفاظت ، لوازم جانبی قابل استفاده در فروشگاه‌ها است و محصولاتی را که به کاربران ارائه می دهد در عین اینکه کاربردی و مصرفی بوده به کمترین تخصص جهت استفاده نیاز دارد .

شاخه هایی که در محصولات کوردیا قابل عرضه می باشد:

۱- اتصال: محصولاتی که در این دسته قابل عرضه هستند ارتباط دهنده بین محصولات مختلف تکنولوژیک در فضاهای مختلف هستند، برای نمونه به انواع کابل ها، کارت های بی سیم، شبکه و . . . می‌توان اشاره کرد.

۲- امنیت : بالا بردن سطح حفاظتی و ایجاد حس امنیت امروزه به عنوان یک نیاز ضروری برای همه اقشار جامعه به حساب می‌آید . محصولاتی که کوردیا در این دسته ارائه می دهد در عین بالا بودن سطح امنیتی – حفاظتی استفاده بسیار آسان و مناسب را برای کاربران مهیا می‌کند .

۳ – کنترل : ارائه محصولاتی که به صورت روزمره مورد نیاز کاربران است یا در فروشگاه‌ها برای سهولت در مدیریت استفاده می‌شود در این دسته قرار می‌گیرند برای مثال می‌توان به دستگاه‌های POS ، بارکدخوان‌ها و … اشاره کرد.

۵-– یوکر ucare 
ارتقاء سطح سلامت و بهداشت خانواده، نوید بخش سبد کالای مناسب برای تمامی ایرانیان و کشورهای منطقه

برند یوکر با نگاهی وسیع نسبت به سلامت و تندرستی در زندگی بشرمحصولاتی با کیفیت بالا در بازار داخلی و خارجی عرضه کرد و از آنجا که امروزه پیشگیری مهم‌تر از درمان است، راهکارهای مناسبی را برای کنترل و نظارت بر سلامت ارائه می‌دهد که در پنج بخش عمده تفکیک گردید:

۱ – سلامتی : سلامتی بیشتر از یک واژه گذرا و ساده است و شاید نتوان آن را محدود به سلامت فیزیکی و یا روحی کرد، بلکه در تمامی زندگی پراکنده است لذا بر این اساس محصولاتی ارائه گردید که برای همه انسانها کاربرد بسزایی دارد میتوان به دستگاههای فشار خون و دماسنج بدن اشاره کرد.

۲ – آرامش : انسان در دنیای زندگی خود بسته به محیط زندگی و محل کار و حتی نوع کار نیاز به آرامش و آسایش دارد که این امر به وسیله برند یوکر تامین گردیده ، ماساژورهااز این قبیل موارد هستند.

۳ – تندرستی : انسان همیشه تندرستی را الویت خود قرار داده هر چند که نوع زندگی ماشینی انسان و وابستگی به تندرستی یوکر را به این اندیشیده وا داد که این نیاز را بر آورده کند و محصولاتی را ارائه کرد که میزان مسافت دویدن روزانه ، مصرف کالری و . . . را ذخیره میکنند و نمایش میدهد از این دسته هستند

۴- زیبایی – انسان ذاتاً میل به زیبایی دارد و برای کسب آن هزینه های زیادی پرداخت می نماید. محصولاتی که در این دسته بندی قرار میگیرد بیشمارند و میتوان انواع محصولات آرایشی، مصرفی، سشوارها، ریش تراش و . . .را نام برد .

۵ – زندگی : به صورت روزانه در محیط زندگی ، محل کار ویا ورزشگاه و . . . محصولات زیادی توسط بشر استفاده می‌شود که شاید به سادگی از کنار آن میگذرد که جزئی از وسایل زندگی گردیده از آن جمله می توان به ترازوهای دیجیتال اشاره کرد.

۶ – آویراAVIRA 

برند آویرا Avira اشاره نمود که یکی از برترین نامهای تجاری و معتبر در نرم افزارهای آنتی ویروس در بازارهای اروپائی می باشدو توسط اسپیرو در ایران عرضه و خدمات رسانی داده می شود.

عرضه محصولات دیگری در این سبد همچون دوربین های دیجیتال با برند های معتبر جهانی مانندHP از دیگر فعالیت های اسپیرو در جهت تامین نیاز بازار می باشد.


خبرنامه فراسو

خبرنامه فراسو

لژیونری به نام فراسو!

پس از موفقیت در داخل کشور وکشورهای منطقه از جمله امارات متحده عربی، عراق ، سوریه و هند، با هدف گسترش و تقویت شبکه توزیع محصولات خود در بازارهای جهانی اقدام به تاسیس شرکت فراسو هنگ کنگ با هدف گسترش هر چه بیشتر بازارهای جهانی و توسعه تجارت خارجی نموده است.

در حال حاضر برند فراسو در ۲۳ کشور جهان عرضه می شود.

شرکت فراسو در راستای حمایت از زبان فارسی برای نام گزاری محصولات خود از نام اماکن ایران استفاده نموده است که از آن جمله می‌توان به سری مانیتورهای لاوان، آستارا، طبس، تلویزیون ال سی دی با نام کسما و … اشاره کرد.

شرکت “فراسو هنگ کنگ” در سال ۲۰۰۹ با آغاز فعالیت رسمی خود دو برند اکرون و کردیا را بنا به نیاز بازار داخلی با گستره وسیعی از محصولات را روانه بازار ایران کرده است.


گشتی در کارخانه فراسو

کارخانه شامل قسمت های مختلف اعم ازسالن های تزریق، مونتاژ، رنگ بسته بندی، مونتاژ برد الکترونیکی است.

 

سالن تولید : شامل چندین واحد مجزا به نام سالن‌های مونتاژ، رنگ، برد، اسپیکر، بسته بندی، تراشکاری، کارتن سازی و نجاری است.

ماشین آلات کارخانه:  شصت و هشت دستگاه در این کارخانه فعالیت می‌کند.

ماشین تزریق: این ماشین جهت تولید قطعات پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرد، مواد خام ورودی توسط لوله نازل به دستگاه منتقل شده در قالب های مخصوص درون دستگاه تزریق پلاستیک ریخته شده و سپس توسط پرس و با حرارت به مدل اصلی تبدیل می‌شود.

 

کانوایر خط:  کانوایر در این مجموعه علاوه بر حمل قطعات عملکرد میز مونتاژ متحرک را نیز بر عهده دارد.

 

ماشین وکیوم فورمینگ: جهت بسته بندی بلیستر مورد استفاده قرار می گیرد

ماشین بلیستر: این ماشین جهت تولید قاب طلقی محافظ موس مورد استفاده قرار می گیرد و پروسه عملیاتی آن به دو قسمت پرس طلق و برش آن تقسیم می گردد.

 

ماشین پرس عمودی: جهت برش کارتن و مقوا مورد استفاده قرار می گیرد.

 ماشین دوخت التراسونیک: جهت دوخت بلیسترها مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 ماشین چاپ: برای انجام عملیات چاپ و پرینت لوگو برروی محصول مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه مانند یک مهر مکانیزه عمل نموده و پس از عملیات لوگو شرکت برروی صفحه کلید مانند شکل زیر چاپ می گردد.

 

خشک کن UV : دستگاه خشک کن جهت خشک نمودن مرکب چاپ مورد استفاده قرار گرفته است.

ماشین آسیاب مواد پلاستیک: صفحه کلید و موشواره هایی که در مرحله رنگ از نظر کنترل کیفیت مورد تایید نمی باشند وارد ماشین آسیاب شده تا مجددا بازیافت شده و به مرحله تزریق پلاستیک باز گردند.

حمام قلع موجی: لحیم کاری مدارات چاپی توسط این دستگاه صورت می گیرد.

 

– مقاومت خرد کن

– لید کاتر: دستگاه سیم چینی است که به صورت اتوماتیک عمل می نماید.

– ماشین Jumper زن: تولید کننده ارتباطات کوتاه (Short Current) است که با تکه تکه نمودن سیم مفتولی و شکل دادن به آن تولید اتصالات کوتاه مورد استفاده در مدارات را می نماید.

– پایه چین اتوماتیک

– کف چین اتوماتیک

– فرم دهنده و قطع کننده قطعات

– تیز کننده تیغه ها

– کمپرسور هوای فشرده: جهت ایجاد هوای فشرده که در برخی از دستگاه ها مورد نیاز قرار می گیرد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

– رطوبت گیر هوا: از دیگر متعلقات تامین هوای فشرده دستگاه رطوبت گیر هوا می باشد که جهت جلوگیری از نفوذ رطوبت به لوله های هوای فشرده و ایجاد رسوبات مورد استفاده قرار می گیرد.

– آبگیرو روعن زن هوا: از دیگر تجهیزات مورد استفاده در تامین هوای فشرده می باشند که جهت جلوگیری از اختلالات در سیستم تامین باد کاربرد دارند.

– ماشین فیوزینگ: جهت مونتاژ اتوماتیک بخشی از صفحه کلید مورد استفاده قرار می گیرد.

 

– سیلیکون زن: جهت آغشته نمودن قسمت عملیاتی کبیورد مورد استفاده قرار گرفته که موجب روان تر کار نمودن کلید های روی صفحه کلید می‌شود.

– دستگاه فرز عمودی: جهت سرویس و نگهداری قالب های تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

– دستگاه تراش: جهت سرویس و نگهداری قالب های تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

– ماشین حکاکی لیزری: جهت چاپ برروی محصولات مورد استفاده قرار می گیرد که توسط لیزر این عملیات را انجام می دهد.

 

– کوره رنگ مادون فرمز: جهت خشک نمودن رنگ محصولات تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

– ماشین لمینت: دستگاه چسباندن برچسب برروی کارتن محصولات است.

 

– ماشین دایکات: دستگاه پرس عمودی که جهت برش کارتن مورد استفاده قرار می گیرد.

 

– ماشین منگنه کارتن: جهت بستن کارتن مورد استفاده قرار می گیرد.

 

– ماشین چاپ سیلک: جهت چاپ برروی کارتن تک تک محصولات مورد استفاده قرار می گیرد.

 

– ماشین چاپ سیلک صفحه کلید: جهت چاپ کارکترهای برروی کلید ها مورد استفاده قرار می گیرد.

8-3-2014 1-52-33 AM

– شیارزن: جهت تولید قاب بلند گوها مورد استفاده قرار می گیرد.

– ماشین پرس ضایعات کارتن: جهت پرس نمودن ضایعات کارتن مورد استفاده قرار می گیرد.

مواد خام مورد نیاز:

– مواد پلاستیک ABS

– مواد پلاستیک PC

– ورق PVC

– مقوای پشت طوسی ۲۱۰ الی ۲۵۰ گرمی

– ورق سه لا ( C فلوت ) کرافت – صادراتی

– کارتن سینگل فیس جعبه کیبرد

– سلفون روی جعبه

– ورق سه لا ( E فلوت )

 

 


 

فراسو در شبکه‌های اجتماعی:

www.facebook.com/farassoo

www.linkedin.com/company/farassoo-international

www.pinterest.com/Farassoo/

www.aparat.com/farassoo

instagram.com/farassoo

https://twitter.com/FARASOOINT

www.youtube.com/farassooco

http://www.cloob.com/farassoo


 

فراسو در دی سال پیش، خط تولید جدیدی به نام SMT را برای تولید تبلت راه‌اندازی کرد، در حقیقت فراسوجزو ۳ شرکتی است که این تجهیزات را در ایران داراست و تنها شرکتی هستیم که توانسته است خط تولید را راه اندازی کند.

فناوری نصب سطحی یا SMT روشی برای ساختن مدارات الکترونیک است که در آن قطعات الکترونیکی با ابزار خودکار روی صفحات مدارچاپی قرار می‌گیرند. در مجموعه اصطلاحات این فناوری موارد زیر نقش کلیدی ایفا می کنند.

از مزایای فناوری SMT نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– کیفیت بالاتر

– حجم پایین تر قطعات

– فرایند کم هزینه تر

– استفاده از دو وجه برد

 


فراسو و ساخت تبلت

مدتی است که سومین و جدید ترین مدل تبلت فراسو تحت عنوان Fast 712 Wi-Fi معرفی و وارد بازار شده است.

این تبلت بعد از مدل های ۷۱۱ و ۷۱۷ در سبد کالای شرکت فراسو اضافه شده و می توان آن را اولین تبلت تولیدی فراسو نیز نامید که با طراحی جدید و با اتکا به نیروی داخلی و منابع متخصص این شرکت، به صورت انبوه وارد بازار خواهد شد .

صفحه نمایش ۷٫۸۵ اینچی این تبلت ، از نوع IPS بوده و با رزولیشن ۷۶۸ در ۱۰۲۴ دارای بک لایت ال ای دی می باشد .

یکی از برتری های تبلت های ۷٫۸۵ اینچی نسبت به تبلت های ۸ اینچی ، ضخامت بسیار باریک فریم آن ها است . فریم تبلت ۷۱۲ فراسو دقیقا فریمی است که در آیپد مینی مورد استفاده قرار گرفته شده و با ۸٫۸ میلی متر جزئ تبلت های بسیار نازک موجود در بازار محسوب می شود .

قلب تپنده  قدرتمند تبلت ۷۱۲ پردازنده چهار هسته ای از شرکت ARM سری کورتکس و با سرعت پردازش ۱٫۸ گیگا هرتز است که در کنار ۱ گیگا بایت حافظه از نوع DDR سری ۳ و پردازنده گرافیکی چهار هسته ای ARM Mali-400MP ، بازدهی بسیار بالائی را ارائه می‌دهند ، به طوری که این تبلت توانسته در نرم افزار تست AnTuTu امتیاز بالای ۱۷۹۷۳ را نصیب خود کند .

ظرفیت داخلی ۱۶ گیگابایت ، فضای مناسبی را برای انباشت اپلیکیشن های مختلف به کاربر می دهد و شما می توانید با دوربین پشت ۵ مگاپیکسل آن ، عکس ها و فیلم هائی با کیفیت اچ دی تهیه نمائید .

همچنین این تبلت با دارا بودن دوربین جلو با قدرت ۲ مگا پیکسل ، شرایط مناسبی را برای استفاده از نرم افزار های ارتباطی و VOIP فراهم می سازد .

ورژن اندروید نصبی بر روی تبلت فست ، ۴٫۲٫۲ بوده که توسط کارشناسان شرکت فراسو بومی سازی شده و اپلیکیشن های داخلی بر روی آن نصب شده است ، که اپ نیوز گردی که یک فید ریدیر اخبار آی تی می باشد با طراحی فوق العاده کاربر پسند توسط گروه فراسو تهیه شده و قابل استفاده می باشد .

بر روی برد اصلی این تبلت ، چیپ های قدرتمند A-GPS برای مکان یابی و چیپ وایرلس سری N و همچنین چیپ بلوتوث سری ۳ گنجانده شده اند ، که انرژی مورد استفاده برای تمامی این مجموعه توسط یک باطری ۴۴۰۰ میلی آمپر تامین می شود و ۱۲ ساعت حالت استند بای و ۸ ساعت وب گردی و ۵ ساعت مشاهده ئ فیلم با کیفیت فول اچ دی و بازی با کیفیت بالا را برای کاربر به ارمغان می آورد .

شارژ ۷۱۲ از طریق پورت میکرو یو اس بی سری ۲ انجام می شود ، که علاوه بر این پورت ، امکان اتصال هدست و ایرفون نیز از طریق جک ۳٫۵ میلی متری به آن وجود دارد . همچنین درگاه کارت خوان نیز برای پشتیبانی تا حجم ۳۲ گیگابایت از فرمت های رایج کارت های حافظه در آن تعبیه شده است .

این تبلت فراسو از معدود تبلت های موجود در بازار است که در رنج قیمتی خود ، دارای ۱۳ سنسور داخلی قدرتمند می باشد و آن را تبدیل به وسیله ای فوق هوشمند نموده است.

سنسور های حرکتی در جهت ها و حالت های مختلف ، سنسور نور ، قطب نما ، شتاب سنج از سنسور های مهم در این تبلت می باشند ، که لیست کامل آن ها به صورت زیراست:

Accelerometer Distance ، Proximity ، Light ، Compass Magnetic ، Compass Orientation ، Gyroscope ، Pressure ، Temperature ، Rotation Vector ، Gravity ، Linear Acceleration ، Orientation ، Corrected Gyroscope

تبلت ۷۱۲ سری Fast برند فراسو با ۱۸ ماه گارانتی و پشتیبانی شرکت اسپیرو ( نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش شرکت فراسو ) به بازار عرضه شده است.

 

شبکه های اجتماعی من:

شما می توانید  برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاهدهء نمونهء کار های من، نام بنده را به صورت فارسی” مهران فره راز” و یا به صورت انگلیسی”Mehran Farahraz” گوگل نمائید.

Website : www.mehranfarahraz.com/
Weblog : mehranfarahraz.persianblog.ir
LinkedIn : https://ir.linkedin.com/in/mehranfarahraz
Twitter : https://twitter.com/mehran_farahraz
About.me : about.me/Mehran.Farahraz
Facebook : https://www.facebook.com/Mehran.Farahraz
Google+ : https://plus.google.com/+MehranFarahraz
Instagram : https://instagram.com/farahraz
Vimeo : https://vimeo.com/mehranfarahraz
Aparat : https://www.aparat.com/farassoo
Youtube : https://www.youtube.com/user/mehran8398

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *